پلتفرم تجاری علی بابا
وبلاگ

پلتفرم تجاری علی بابا

اگر به حوزه تجارت جهانی و حیطه صادرات و واردات علاقمند هستید، پلتفرم تجاری علی بابا Alibaba برای شما ایجاد شده است. در واقع این تارنما پیشتاز تجارت بنگاه به بنگاه (B2B) در سطح جهان هست. در ادامه با این سکوی بی نظیر آشنا خواهیم شد. Alibaba.com در سال 1999 راه اندازی شد و پلتفرم پیشرو برای تجارت عمده فروشی جهانی است که به میلیون ها خریدار و تامین کننده در سراسر جهان خدمت رسانی می‌کند. مبنای استفاده از این خدمات انجام مکاتبات بین المللی توسط اشخاص حقیقی و شرکتهای تجاری است.


شروع به کار علی بابا Alibaba

گروه علی بابا در سال 1999 توسط 18 نفر به سرپرستی جک ما (Jack Ma) معلم سابق انگلیسی از هانگژو چین تاسیس شد. از همان ابتدا، بنیانگذاران شرکت این باور را داشتند که اینترنت با این امکان که شرکت‌های کوچک از نوآوری و فناوری برای رشد و رقابت مؤثرتر در اقتصاد داخلی و جهانی استفاده کنند، زمینه کار را هموار کردند. علی بابا از زمان راه اندازی اولین وب سایت خود برای کمک به شرکت های کوچک و متوسط ​​در چین در زمینه فروش بین المللی، یک شرکت هلدینگ متشکل از شش گروه تجاری بزرگ فعالیت خود را شروع کرد.: گروه Taobao و Tmall، گروه تجارت دیجیتال بین المللی علی بابا، گروه هوش ابری، گروه خدمات محلی، Cainiao Smart. Logistics Network Limited و Digital Media and Entertainment Group به همراه کسب و کارهای مختلف دیگر.

مرجعیت جهانی علی بابا Alibaba

Alibaba.com صدها میلیون محصول را در بیش از 40 دسته مختلف از جمله لوازم الکترونیکی مصرفی، ماشین آلات و پوشاک برای شما به ارمغان می آورد. خریداران این محصولات در بیش از 190 کشور و منطقه حضور دارند که روزانه صدها هزار پیام را با تامین کنندگان در این پلتفرم مبادله می‌کنند.

در هر زمان در هر نقطه
به عنوان یک پلتفرم، علی بابا به توسعه خدمات برای کمک به کسب‌وکارها برای انجام کارهای بیشتر و کشف فرصت‌های جدید ادامه می‌دهیم. چه از تلفن همراه خود استفاده می‌کنید یا با تامین کنندگان به زبان محلی آنها تماس بگیرید، برای همه نیازهای تجاری جهانی خود به Alibaba.com مراجعه کنید.

ماموریت علی بابا Alibaba
به عنوان بخشی از گروه علی بابا، ماموریت این مجموعه این است که انجام تجارت در هر مکانی را آسان کند. این کار با ارائه ابزارهای لازم به تامین کنندگان برای دستیابی به مخاطبان جهانی برای محصولاتشان و با کمک به خریداران در یافتن سریع و کارآمد محصولات و تامین کنندگان قابل انجام است. پلتفرم تجاری علی بابا مرجعی معتبر در زمینه ارتباط شرکتهای تجاری فعال در سطح جهان است.

تصویر نویسنده
محمد مومن

مترجم و مشاور علمي داراي مجوز رسمي از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي به شماره 8154 و كارشناس ارشد علم اطلاعات دانشگاه بيرجند هستم كه در اين مجموعه تلاش داريم خدماتي علمي و در سطح جهاني را به جامعه فارسي زبانان ارائه كنيم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *