كارگاه آموزش گوگل اسكالر
كارگاه‌ها

كارگاه آموزش گوگل اسكالر

كارگاه آموزش گوگل اسكالر Google Scholar Training Workshop با هدف آموزش كامل و دقيق استفاده از اين ابزار شركت گوگل ايجاد شده است. در اين كارگاه كه به صورت كاملاً رايگان طراحي و ارائه شده است، مباحث مرتبط با اين پايگاه اطلاعاتي براي دانشجويان، اعضاي هيئت علمي و پژوهشگران علاقمند تدوين شده است. در تمامي بخش‌هاي كارگاه، تصوير مرتبط استخراج و مورد استفاده قرار گرفته تا ميزان فراگيري آن افزايش يابد. امكان پاسخگويي به ابهامات و پرسش‌هاي متداول افراد نيز به صورت تعاملي وجود دارد.

لينك ورود به كارگاه


پرسش‌هاي متداول

اين كارگاه براي چه كساني مناسب است؟
كليه دانشجويان مقاطع مختلف تحصيلي بويژه دانشجويان تحصيلات تكميلي، پژوهشگران رشته‌هاي گوناگون دانشگاهي، كتابداران و محققين مستقل مي‌توانند از مطالب ارائه شده براي انجام بهتر پژوهش خود استفاده كنند.

محتويات كارگاه در چه قالبي ارائه مي‌شود؟
محتويات كارگاه آموزشي به صورت متن و تصوير نوشته شده است. علاوه بر آن آموزش ويدئويي كارگاه نيز پس از ضبط، قرار داده خواهد شد.

آيا براي گذراندن كارگاه گواهينامه صادر خواهد شد؟
به فراخور برگزاري كارگاه، از سوي موسسه يا دانشگاه برگزار كننده، گواهينامه حضور براي شركت كنندگان صادر مي‌شود.

كارگاه آموزش گوگل اسكالر مي‌تواند امكان جستجوي سريع و دقيق در پايگاه اطلاعات مقالات و منابع علمي را براي شما فراهم كند. دانشجويان دانشگاه‌هاي سراسر كشور جهت انجام پروژه‌هاي خود بايستي به اين پايگاه تسلط داشته باشند. در روند انجام پايان نامه كارشناسي ارشد و رساله دكتري نيز، اشراف كامل به اين وب سايت مهم، اهميت زيادي دارد.

براي علاقمنداني كه تمايل دارند، علاوه بر تسلط بر جستجوي مقالات و منابع آكادميك، جستجوي پيشرفته گوگل را نيز فرا بگيريند، كارگاه جنبي مربوطه ارائه مي‌شود؛ در آن كارگاه نيز، به طور كامل جستجو و استخراج بهترين مطالب از بخش‌هاي مختلف موتور جستجوي گوگل با ترفندهاي آن آموزش داده خواهد شد. در اين بخش علاوه بر دانشگاهيان كه از نكات ارائه شده در كارهاي علمي خود استفاده خواهند كرد، عموم مردم نيز مخاطب آن خواهند بود و براي تامين نيازهاي اطلاعاتي خود، جستجوي بهتري انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.