تصویری برای انجام مکاتبات بین المللی
خدمات بین المللی,ویژه

انجام مکاتبات بین المللی

با شکل گیری دهکده جهانی، انجام مکاتبات بین المللی یکی از نیارهای اساسی اشخاص حقیقی (افراد) و همچنین اشخاص حقوقی (شرکتها و موسسات) است. در این راستا، این خدمت تخصصی را جهت تامین نیاز ایرانیان داخل کشور طراحی و ارائه می‌دهیم.


خدمات قابل ارائه

لازمه استفاده از ظرفیت‌های بین المللی در توسعه فردی، شغلی و همچنین کاری افراد، شرکت‌ها و موسسات تجاری و غیرتجاری انجام مراودات و همچنین مکاتبات به زبان بین‌المللی و از طریق راهکارهای مرسوم این حوزه است. در این مجموعه با استفاده از تخصص حوزه زبانهای خارجی و همچنین چهارچوب جهانی خدمات زیر را ارائه خواهیم داد:

 • تنظیم متن نامه‌ها، مکاتبات و مستندات به زبانهای خارجی
 • برقراری ارتباطات جهانی و مراودات با اشخاص و شرکت‌ها
 • ترجمه و تنظیم متن موردنظر به کلیه زبانهای بین‌المللی
 • ارسال و پیگیری مکاتبات تا حصول نتیجه موردنظر

کلیه شهروندان ایرانی ساکن در ایران و همچنین شرکتها تجاری و صنعتی فعال در داخل کشور و نیز موسسات و مراکزی که نیاز به توسعه فعالیت‌های خود دارند می‌توانند با استفاده از این ظرفیت، امکان بهره‌مندی از توان موجود در سطح جهانی را برای خود فراهم سازند. ارتباط با اشخاص و شرکتهای خارجی در کشورهای مختلف جهان شرایط لازم برای توسعه ایرانیان را فراهم خواهد کرد. استفاده از توان آن کشورها، امکان صادرات و واردات کالا و خدمات و همچنین توسعه فعالیت‌های ایرانیان بر اساس مدل پیشرفت کشور موردنظر از جمله مزایای این خدمت است.


تقاضای مشاوره رایگان

اگر علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص هستید می‌توانید علاوه بر راه‌های پیش بینی شده در بخش تماس با ما، فرم تعاملی زیر را تکمیل کنید تا همکاران ما با شما در ارتباط باشند.

  نام و نام‌خانوادگی: (الزامی)

  شماره همراه: (الزامی)

  ایمیل: (اختیاری)

  نوع درخواست:

  افزودن فایل: (اختیاری)


  تا 20 مگایابت - PDF,Word,Image,Zip

  پیام شما:

  تصویر نویسنده
  محمد مومن

  مترجم و مشاور علمي داراي مجوز رسمي از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي به شماره 8154 و كارشناس ارشد علم اطلاعات دانشگاه بيرجند هستم كه در اين مجموعه تلاش داريم خدماتي علمي و در سطح جهاني را به جامعه فارسي زبانان ارائه كنيم.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *